Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Teknoloji , Operasyon, Pazarlama, Satış, İnsan Kaynakları, Finans ve Müşteri İlişkileri Başkanlıklarındaki bölümlerde insan kaynakları planlamasına göre kariyer imkanları yaratılmaktadır.

Türk Telekom, Türk Telekom Kariyer internet sitesi, Linkedin ve Kariyer.net üzerinden gelen iş başvurularını kabul etmektedir. Türk Telekom Kariyer internet sitesi üzerinden İş başvurusunda bulunabilmek için “Başvuru” sayfasında yer alan “İş Başvuru Formu”nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

Açık Pozisyon bulunması durumunda, Türkiye’nin tüm illerinde çalışma imkanı vardır.

Teknoloji, Strateji ve İş Geliştirme, Pazarlama, Satış, İnsan Kaynakları, Finans ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılıklarına bağlı olan departmanlarda insan kaynakları planlamasına göre kariyer imkanları yaratılmaktadır. Pozisyonun gerekliliklerine göre yeni mezun, deneyim ve uzmanlık sahibi veya yönetsel deneyime sahip kişilere kariyer imkanı sağlanmaktadır. İşgücü gereksinimlerimiz doğrultusunda, içerideki kaynaklar da değerlendirilerek çalışanlara rotasyon ve terfi ile yeni imkanlar yaratılmaktadır.

Şirketimizde ihtiyaca göre farklı dönemlerde yıl boyunca işe alımlar gerçekleştirilmektedir. Belirli bir periyot olmadığı için sık sık Türk Telekom iş ilanları sayfalarını kontrol etmelisiniz.

İşgücü ihtiyacı çerçevesinde adaylar, başvurulan pozisyonun iş profilinin gerektirdiği genel nitelikler ve yetkinliklere göre (o işten beklenen en temel sorumluluklar) değerlendirilmektedir.

Adaylara başvurdukları pozisyona uygun olarak, Kişilik Envanteri, Genel Yetenek ve pozisyon bazlı İngilizce Testi uygulanmaktadır.

Başvurunuzla ilgili size yapılan geri dönüşlerde, ileride oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilebileceğiniz bilgisi yer alıyorsa niteliklerinize uygun farklı pozisyonlar için başvurunuzu yineleyebilirsiniz.

Şirketimizde iş görüşmeleri genellikle ilk aşamada, İnsan Kaynakları departmanından İşe Alım Uzmanı ile gerçekleştirilmektedir. İkinci aşamada ise, ilgili müdür ve/veya direktörler ile görüşme fırsatınız olur.

İşe yeni başlayan çalışma arkadaşlarımız, Türk Telekom Akademi tarafından gerçekleştirilen üç günlük “İşe Uyum Programı”na dahil olurlar. Ayrıca kurumsal okulumuz Türk Telekom Akademi’nin, “Teknoloji İçin İnsan, İnsan İçin Gelişim” sloganıyla hayata geçirdiği, çalışma arkadaşlarımızın gelişimini sağlamaya yönelik çok yönlü eğitim programlarına katılarak, çalışma yaşamları boyunca kendilerini kişisel ve mesleki açıdan geliştirme imkanı bulurlar.